Hastane Cihazları

Hastane Cihazları

RGS (Döner Gama Sistemi) Orbiter

RGS Orbiter, tüm pazarlama ve satış haklarına sahip olduğumuz Avrupa-Orta Doğu-Afrika'da (EMA) yüksek teknolojili bir cihazdır. Rotating Gamma System Orbiter, baş, boyun, omurga ve diğer vücut tümörlerinin invazif olmayan tedavisi için bir radyocerrahi sistemidir. FDA, cihazımızın Yasanın diğer gerekliliklerine veya herhangi bir

1RGS (Döner Gama Sistemi) Orbiter

Amerikan Radyocerrahisi, baş, boyun ve omurga tümörlerini ve tüm vücudu tedavi edecek yeni RGS Orbiter ™ 'i üretir. Bu benzersiz teknoloji, artık geleneksel gama bıçağı * teknolojisi kullanılarak tedavi edilemeyen tümörleri tedavi etmenize izin verecektir. RGS Orbiter konsepti, beyin dışındaki lezyonların tedavisi için ilk tek fraksiyonlu Kobalt-60 radyocerrahi sistemi olması bakımından benzersizdir. RGS Orbiter'ın tasarımı, optimum hasta konforunu en üst düzeye çıkarırken en yüksek düzeyde operatör hassasiyetini kolaylaştırır. Hasta bir immobilizasyon cihazı ile tedavi masasına sabitlenerek tedavi sırasında hasta hareketini engeller. Kafatası tedavisi durumunda, hastanın başı standart bir stereotaktik kafa çerçevesi ile hareketsizleştirilir. Bu, RGS Vertex360'ta kullanılan aynı kafa çerçevesidir.

Makine, biri hasta tedavisinde, diğeri görüntüleme için kullanılan iki vücut sabitleme çerçevesi ile donatılmıştır. Çerçeve üzerindeki işaretleme noktaları, hasta görüntüleme çerçevesinden tedavi çerçevesine geçerken hassas yerleşim sağlar. Hastaların görüntüleme bölümünden tedavi odasına seyahat ederken vücut çerçevesini takmasına gerek yoktur.

Tedavi kafası, masa ana konumdayken hastanın uzunluk ekseni etrafındaki izomerkezden görüldüğü gibi ± 25 ° lik dairesel bir segment üzerinde tek bir çizgi halinde düzenlenmiş 26 Kobalt-60 kaynağını (230.76 Ci) barındırır. İlk kaynak etkinliği 6,000Ci'dir. Kaynak izomerkez mesafesi 469 mm'dir.

RGS Orbiter'ın C kollu portal ve açık alan tasarımı, bir dizi doğrusal hızlandırıcı sistemine benzer. C kollu kızak, 0,3 - 0,5 mm hassasiyetle kaynak rotasyonunu sağlar.

2RGS Vertex360

Rotating Gamma System® Vertex 360 ™ (RGS Vertex360), beyin tümörlerinin invazif olmayan tedavisinde kullanılan özel bir beyin cerrahisi radyocerrahi sistemidir.

RGS Vertex360, otuz kobalt-60 kaynağından yayılan gama ışını ışınlarını döndürerek oluşturulan eş merkezli, kontrollü arkları kullanır. RGS Vertex360'ın benzersiz tasarımı, statik Gama Bıçağı * tasarımının doğruluğunu hızlandırıcı tabanlı sistemlerin yararlı “yayları” ile birleştirmesi bakımından üstündür.

RGS Vertex360 kaynakları, dışta dönen yarım küre şeklindeki bir kabukta bulunur ve asimetrik bir modelde düzenlenir. Eşleşen bir iç döner küre, çeşitli kolimatör boyutları ve engelleme tapaları içerir. Basit bir anahtar seçimi, dış kabuktaki kaynakların ve iç kabuktaki seçilen kolimatör boyutunun, korumalı makine boşluğu içinde kafa etrafında eşzamanlı olarak eşleşmesine ve dönmesine izin verir. Bu anahtarla seçilebilir teknoloji, eski Gamma Knife statik tasarımıyla elde edilemeyen çarpıcı avantajlar sağlar.

3Explorer 4D

Explorer4D ™ Tedavi Planlama Sistemi, işlenmiş üç boyutlu bir ekranda hasta anatomisinin ve hastalık durumunun görselleştirilmesine izin veren sofistike bir yazılım paketidir. RGS Vertex360 ™ ve RGS Orbiter ™ için tedavi planlaması, ödüllü OsiriX tıbbi görüntüleme yazılımına bir eklenti olarak uygulanır: Eklenti, OsiriX'i devralır ve RGS'ye özel bir doz motoru ekler. OsiriX'in tüm özellikleri hala kullanıcı tarafından kullanılabilir. Ek işlevsellik, ARGS (Asenkron Dönen Gama Sistemi) menüsü aracılığıyla kullanılabilir.

Özellikler şunları içerir:

Tedavi planları oluşturma, düzenleme ve kaydetme Referans işaretleyicinin otomatik kaydı İzodoz çizgilerinin 2D ve çok düzlemli görünümlerde görüntülenmesi Fare pozisyonlarında Leksell koordinatlarının ve dozunun görüntülenmesi Doz Hacim Histogramları (DVH)

Ürünlerimiz ve teknolojilerimiz hakkında bilgi almak için http://www.americanradiosurgery.net tıklayınız .